Časté otázky - FAQ

Kdy mohu přijet na nabroušení nůžek nebo hlav stříhacích strojků eventuálně elektro servis ?
Odpověď : Můžete přijet kdykoliv v pracovní době, ale doporučujeme se předem objednat na čísle 469 688 664 nebo 469 688 583
Jak dlouho bude servis trvat ?
Odpověď : Kompletní servis nůžek ( nabroušení, nastavení geomertie a seřízení ) se pohybuje v rozmezí 15 – 45 minut dle typu nůžek. Nabroušení hlavičky strojku trvá 10 – 20 minut dle typu stříhací hlavy a míry otupení.
Můžu Vám zaslat nůžky / hlavy strojku na nabroušení poštou ?
Odpověď : Ano. Nůžky nebo hlavičky řádně zabalte a zašlete na adresu :

Pohner – kadeřnické potřeby s.r.o.
Okružní 1391
537 01 Chrudim

Doporučujeme balíček řádně pojistit proti ztrátě nebo poničení obsahu. Pro případ nutnosti zpětného kontaktu uveďte prosím telefonní číslo na Vás. Nůžky nebo hlavičky posíláme zpět na dobírku službou balík do ruky přes Českou poštu za 89,- Kč.
Je možné poslat nabroušené nůžky nebo hlavičky také na Slovensko?
Odpověď : Ano. Nabroušené nůžky nebo hlavičky je možné zaslat i na dobírku v Eurech na Slovensko. Cenu za poštovné, balné, dobírečné a pojištění proti ztrátě nebo poškození účtujeme paušálem 250,- Kč s DPH. Fakturace probíhá v českých korunách a pošta následně předává balíček adresátovi dle aktuálního kurzu CZK/Euro.
Jak mám postupovat pokud chci využít expresního servisu do max. dvou pracovních dnů?
Odpověď : Balíček zřetelně označte textem Express broušení a Vaše zásilka bude vyřízena přednostně. Cena bude účtována dle ceníku Express, který je o 20% vyšší než standardní ceník. V případě neoznačení balíčku bude zásilka zpracována jako standardní do maximálně šesti pracovních dnů podle aktuálního vytížení servisu.
Brousíte i efilační nůžky?
Odpověď : Ano. Brousíme i efilační nůžky jak standardní tak i s mikroozubením. Cena je stejná jako u klasických nůžek viz ceník broušení nůžek.
Brousíte i zahnuté ( Curved ) nůžky?
Odpověď : Ano. Brousíme i tyto zahnuté nůžky jak s honovaným ostřím, tak i s mikroozubením. Cena je stejná jako u klasických nůžek viz ceník broušení nůžek.
Existují samobrusné nůžky?

Odpověď : Ne. Samobrusné nůžky nikdy neexistovaly a neexistují. Kdysi se tímto termínem nesprávně nazývaly nůžky s jedním nebo s dvojitým mikroozubením. Někteří prodejci i dnes prezentují své nůžky jako samobrusné.

Dají se nůžky s mikroozubením nabrousit ?
Odpověď : Ano. Náš servis dokáže obnovit i ostří s mikroozubením, s honovaným mikroozubením i s kombinovaným mikroozubením.
Existuje broušení laserem ?
Odpověď : V České republice jsou firmy, které udávají, že brousí laserem. Jde většinou o nevědomost zprostředkovatelů nebo o "fintu" v získávání zákazníků. Laser se v tomto oboru používají pouze k vypalování loga nebo výrobního čísla nůžek. Nejvyšší technologie broušení, je broušení jemným diamantovým kotoučem. Této technologie využívá i náš servis.
Mám poslat na nabroušení celý strojek i s hlavou nebo stačí poslat jen stříhací hlavu ?

Odpověď : Vždy je lepší na servis poslat celý strojek, kde můžeme vyzkoušet jestli nabroušená hlava správně stříhá. V případě, že pošlete pouze hlavu a my nemáme k dispozici strojek na vyzkoušení, tak jsme nuceni poslat hlavu zpět bez kontroly střihu.

Prodejna Chrudim

Naše prodejna se nachází v Chrudimi - Markovicích. Zboží zavážíme přímo do salonů nebo ho expedujeme do 24 hodin poštou.Kadeřnické kurzy

Pá 23.02.2018 | 09:00 - 16:00
Davines - Mask s Vibrachromem 1 - Vítejte v barevném světě - školí Jiří Honka
Chrudim - 300 nebo ZDARMA při zakoupení startovacího paketu Davines
Kontakt: OZ Veronika Matějová 725 131 113 nebo prodejna 800 169 353

Út 06.03.2018 | 09:00 - 16:00
Davines - Mask s Vibrachromem 2 - Pokročilé techniky barvení - workshop - školí Radek Zahradník
Chrudim - 2 490 Kč
Kontakt: OZ Veronika Matějová 725 131 113 nebo prodejna 800 169 353

další kadeřnické kurzy

Staňte se modelkou

Máte zájem se stát modelkou na námi pořádaných školeních klikněte zde

 • Wella
 • L'Oreal
 • Jaguar Solingen
 • Londa
 • Biacre
 • Schwarzkopf
 • Davines
 • Indola
 • Dusy
 • Hessler
 • Remington
 • Valera
 • Black
 • Allwaves

Newsletter

Buďte stále v obraze! E-mailové informace o novinkách a akčních nabídkách v našem sortimentu.

Email