Časté otázky - FAQ

Kdy mohu přijet na nabroušení nůžek nebo hlav stříhacích strojků eventuálně elektro servis ?
Odpověď : Můžete přijet kdykoliv v pracovní době, ale předem se objednejte na čísle 469 688 664, 469 688 583 a 777 764 998.
Jak dlouho bude servis trvat ?
Odpověď : Kompletní servis nůžek ( nabroušení, nastavení geometrie a seřízení ) se pohybuje v rozmezí 15 – 45 minut dle typu nůžek. Nabroušení hlavičky strojku trvá 10 – 20 minut dle typu stříhací hlavy a míry otupení.
Můžu Vám zaslat nůžky / hlavy strojku na nabroušení poštou ?
Odpověď : Ano. Nůžky nebo hlavičky řádně zabalte a zašlete na adresu :

HAIR SERVIS GROUP s.r.o.
Okružní 1391
537 01 Chrudim

Doporučujeme balíček řádně pojistit proti ztrátě nebo poničení obsahu. Pro případ nutnosti zpětného kontaktu uveďte prosím telefonní číslo na Vás. Nůžky nebo hlavičky posíláme zpět na dobírku službou balík do ruky přes Českou poštu za 99,- Kč nebo službou PPL za 99,- Kč. Poštovné je zdarma pokud částka přesáhne 1800,- Kč.
Je možné poslat nabroušené nůžky nebo hlavičky také na Slovensko?
Odpověď : Ano. Nabroušené nůžky nebo hlavičky je možné zaslat i na dobírku v Eurech na Slovensko. Cenu za poštovné, balné, dobírečné a pojištění proti ztrátě nebo poškození účtujeme paušálem 350,- Kč s DPH. Fakturace probíhá v českých korunách a pošta následně předává balíček adresátovi dle aktuálního kurzu CZK/Euro.
Brousíte i efilační nůžky?
Odpověď : Ano. Brousíme i efilační nůžky jak standardní tak i s mikroozubením. Cena je stejná jako u klasických nůžek viz ceník broušení nůžek.
Brousíte i zahnuté ( Curved ) nůžky?
Odpověď : Ano. Brousíme i tyto zahnuté nůžky jak s honovaným ostřím, tak i s mikroozubením. Cena je stejná jako u klasických nůžek viz ceník broušení nůžek.
Existují samobrusné nůžky?

Odpověď : Ne. Samobrusné nůžky nikdy neexistovaly a neexistují. Kdysi se tímto termínem nesprávně nazývaly nůžky s jedním nebo s dvojitým mikroozubením. Někteří prodejci i dnes prezentují své nůžky jako samobrusné.

Existuje broušení laserem?
Odpověď : V České republice jsou firmy, které udávají, že brousí laserem. Jde většinou o nevědomost zprostředkovatelů nebo o "fintu" v získávání zákazníků. Laser se v tomto oboru používají pouze k vypalování loga nebo výrobního čísla nůžek. Nejvyšší technologie broušení, je broušení jemným diamantovým kotoučem. Této technologie využívá i náš servis.
Mám poslat na nabroušení celý strojek i s hlavou nebo stačí poslat jen stříhací hlavu ?

Odpověď : Vždy je lepší na servis poslat celý strojek, kde můžeme vyzkoušet jestli nabroušená hlava správně stříhá. V případě, že pošlete pouze hlavu a my nemáme k dispozici strojek na vyzkoušení, tak jsme nuceni poslat hlavu zpět bez kontroly střihu.

Nechce se mi nůžky a stříhací hlavy posílat poštou. Lze je donést na nějaké sběrné místo ?

Odpověď : Nůžky na nabroušení a na servis je také možné donést na kteroukoliv pobočku Hair Servis www.hairservis.cz/pobocky-hairservis/. Termín nabroušení či servisu nůžek Vám bude sdělen na dané prodejně.

Kamenné prodejny

Prodejna CHRUDIM

Prodejna se nachází v Chrudimi - Markovicích. Zboží zavážíme přímo do salonů nebo ho expedujeme do 24 hodin poštou.

 

Prodejna JIHLAVA

Prodejna v Jihlavě se nachází v OC Březinky.Kadeřnické kurzy

Nejsou vypsané žádné termíny

Staňte se modelkou

Máte zájem se stát modelkou na námi pořádaných školeních klikněte zde

 • Wella
 • L'Oreal
 • Jaguar Solingen
 • Londa
 • Biacre
 • Schwarzkopf
 • Davines
 • Indola
 • Dusy
 • Hessler
 • Remington
 • Valera
 • Black
 • Allwaves

Newsletter

Buďte stále v obraze! E-mailové informace o novinkách a akčních nabídkách v našem sortimentu.

Email